top of page

O mnie

3.png

Cześć! Mam na imię Kasia i jestem tutaj po to, żeby ułatwić Ci założenie swojej firmy. 

Odkąd pamiętam jestem fanką praktycznych i optymalnych rozwiązań, uwielbiam organizować i planować. Nie lubię też marnować czasu na niepotrzebne czynności, zwłaszcza w pracy. 

Przez 8 lat zbierałam doświadczenie pracując jako office managerka w kancelarii prawnej. Ta praca nauczyła mnie jak wygląda prowadzenie firmy i dała mi do tego świetne podstawy, bo mój zakres obowiązków był naprawdę imponujący. Po tak długim czasie w jednym miejscu zdałam sobie sprawę, że praca "na etacie" nie jest dla mnie. Jako fanka optymalizacji czasu nie mogłam się pogodzić z tym, że muszę być w firmie bez względu na to czy jestem potrzebna czy nie. 

Kiedy razem z siostrą zakładałyśmy naszą firmę r y m k i miałyśmy ograniczone fundusze i doświadczenie. Większość robiłyśmy same, porad szukałyśmy w Internecie lub podpytywałyśmy naszych podwykonawców. Mimo tego, nie znalazłyśmy konkretnego kompendium wiedzy dotyczącego stricte zakładania sklepu internetowego i marki odzieżowej. Dlatego już wtedy pomyślałam, że jeśli uda nam się otworzyć firmę, to całą swoją zdobytą wiedzę uporządkuję w jednym dokumencie i stworzę praktyczny poradnik, żeby ułatwić cały proces innym.

I oto jest!

Kasia Rymarz

bottom of page